Naruto Zenkai no Shinobi
Naruto Zenkai no Shinobi
Naruto Zenkai no Shinobi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Zenkai no Shinobi

Vítajte vo svete ninjov, kde sa všetko stáva skutočnou rozprávkou, kde ovládate postavu ako len vy chcete, vy rozhodujete o osude čím bude. Buď to ty, kto sa stane káge alebo niečím iným.
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Top posters
Daisuke
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Yuu Uzumaki
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Yoshiro Senju
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Gina Hagane
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Amrit
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Takezō
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Aki
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
O.K.
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Ayame Mashiba
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Akasuna no Misari
Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyTrénovacie priestory v Konohagakure Icon_d10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty 
Similar topics
Posledná téma
» Lucy Uchiha
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi marec 15, 2013 9:45 am pre Yuu Uzumaki

» Čo tak to tu obnoviť ? :D
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi marec 15, 2013 8:46 am pre Anonymný

» Sídlo Uchiha klanu
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeUt jún 19, 2012 8:34 pm pre Reita

» Márnica
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeUt jún 19, 2012 8:28 pm pre Reita

» Miharu Nakashime
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePo máj 28, 2012 1:11 pm pre Takezō

» Jinchuuriki a Bijuu
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeSo máj 26, 2012 5:23 am pre saruki

» Tréningové Pole
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeNe máj 20, 2012 8:16 am pre Mister_zx

» Hisagi Kaguya
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 18, 2012 11:46 pm pre Daisuke

» Budova Raikageho
Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 18, 2012 11:11 pm pre Gina Hagane

Admin Team
Head Admin - Daisuke
Zástupca Admina - Buro, O.K., Amrit
Admin - Žlté kura
Grafik - Buro
Dediny
Trénovacie priestory v Konohagakure Konoha11
Trénovacie priestory v Konohagakure Kiriga11
Trénovacie priestory v Konohagakure Iwa_ba10
Trénovacie priestory v Konohagakure Kumoga11
Trénovacie priestory v Konohagakure Suna_b10
Trénovacie priestory v Konohagakure Les_ba10
Trénovacie priestory v Konohagakure Mordor11
Trénovacie priestory v Konohagakure Zby10
Štatistiky
Je tu 41 registrovaných užívateľov.
Najnovším registrovaným užívateľom je Shavo.

Užívatelia zaslali celkom 425 príspevkov. v 136 tém

 

 Trénovacie priestory v Konohagakure

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Daisuke
Head Admin
Head Admin



Počet príspevkov : 140
Points : 1131
Join date : 18.12.2011

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan:

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePo apríl 30, 2012 11:55 am

Tu na večšinou trénuju ninjovia hocijakej hodnosťy
Návrat hore Goto down
https://narutozenkainoshinob.slovakforum.net
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 4:11 am

Prišiel som na trénovaciu oblasť ... Hm neska to tu ale vypadá .. povzdychol som si ... Mal by som si trošku zatrénovať . Predo mnou stála figurína ... Hodil som do nej kunai a trafil som presne do srdca ... Ach ja som taký dobrý zasmial som sa
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 4:21 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Čítajúc mangu, ktorú som držal v oboch rukách, som sa po istej dobe dopracoval z môjho bytu až na tréningové priestory, ktoré boli pokryté zelenou trávou, tiahnúcou sa až k stromom, ktorých, ako každý občan Konohy vie, je tu naozaj veľa.
Zastal som, pri jednom z troch drevených stĺpov zarazených v zemi, a oprel sa oň. Bolo celkom príjemné občas opustiť byt a zájsť si len tak von, na čerstvý vzduch.
Po chvíľke státia som sa rozhodol, že sa posadím a budem sa plne venovať mange, ktorú mám na pláne dočítať ešte dnes. Ako som sa posadil, oprel som sa o ten istý drevený stĺp, o ktorý som sa opieral už keď som stál. Jemný vánok, ktorý vial po okolí mi spríjemňoval chvíľky samoty, ktoré však sami o sebe veľmi príjemné neboli. Keď si predstavím, že väčšinu mojich konverzácií tvoria tie v obchode s predavačom mangy alebo potom tie s nadriadenými jouninmi, ktorí mi hovoria aký som hlúpy a vôbec sa nesnažím, pripadám si naozaj osamelý.

Ale tak, čo s tým narobím, že? To už som raz ja, Uzumaki Takezō, jinchuuriki Kyuubiho, zrejme večný samotár, ktorý sa nezmení.
Otočil som list v časopise, zhlboka sa nadýchol a naplno sa začal venovať tomu, čo patrí k mojim najväčším záľubám.
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 4:25 am

Hm.. Čo to je ? teda kto to je .. a zdá sa byť leniví viac ako ja zasmejem sa a prídem k neznámemu človeku ... Čo tu robíš ? aha čítaš zasmejem sa
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 4:38 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Práve som sa dostával na dvadsiatu-štvrtú stránku. Preto také veľké číslo, lebo sa jednalo o mesačník, ktorý má obvykle okolo tridsať strán. To znamená, že už som bol viac menej pri konci, avšak ešte zopár skvelých stránok ma očakávalo.
Chlapík v mange práve dokončoval svoj monológ, ktorým chcel dať všetkým najavo, že ich čaká smrť. Jednalo sa o istého bojovníka vyššej úrovne. Ani by som sa nedivil, ak by ich tam všetkých vyplieskal, no očakávam, že nejaká záchrana ešte príde. Som však zvedavý, kto tá záchrana bude.

Keď už som chcel otočil na ďalšiu stranu, vyrušil ma tieň nejakej postavy, sprevádzaný zároveň aj otázkou. Podľa hlasu som usúdil, že sa jedná o muža. Otočil som sa tvárou smerom k nemu, takže som ju musel natočiť dohora, keďže som sedel.
"Dobrý deň."
Bolo prvé čo zo mňa vyšlo a na otázku som neodpovedal, pretože osoba, ktorá ju položila si na ňu už stihla odpovedať. To vlastne znamenalo, že naša konverzácia skončila na mŕtvom bode. Z dôvodu, že osobu, ktorá ku mne prišla, som nepoznal, nevedel som presne čo mám povedať, a tak som len mlčky sedel a pozoroval neznámeho.
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 4:47 am

Môžem poznať tvoje meno a hodnosť alebo je to tajomstvo ? usmejem sa Hmm stále niečo číta to bude nejaký psychopat ...
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 4:59 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Zaujímavé...
Zareagoval som v mysli na počínanie si červenovlasého muža pri mne.
Ako to, že ma nespoznal?
Stále pozerajúc na toho muža som v mysli konverzoval sám so sebou o tom, prečo ma ten chlapík nepoznal.
Myslel som, že ma pozná každý. To decko, čo má v sebe démona a nad hlavou mu visí nápis "vyhýbať sa." Zjavne to tak však nebude. Ale to nevadí. Myslím, že ak mu poviem svoje meno, razom pochopí kto som, no a ja budem mať zasa čas čítať moju mangu, keďže odíde.
Rozhodol som sa teda, že mu svoje meno a hodnosť poviem. Veď prečo aj nie. Nemám čo skrývať, naviac získať kamaráta na základe lží, to nie je moje. Mangu som si skryl do vačku na mikine, kde som si zvykol svoje mangy odkladať v prípade, že som ich ešte nedočítal, a vstal som.
"Moje meno je Takezō."
Predstavil som sa potom, ako som si odkašlal, pričom som si stihol dať ruku pred ústa, aby som vyzeral slušne.
"Usudzujem, že už asi viete o koho sa jedná, no dám vám ešte ďalšiu nápovedu. Som chūnin, ktorému sa všetci tak úspešne vyhýbajú.
Predpokladám, že teraz už bude vedieť, čo som zač. Nebudem mu dávať za vinu, ak sa nejakým zdvorilým spôsobom vzdiali. Veď už som toho zažil dosť veľa. Občas sa musím vyhnúť aj kameňu. Vlastne, za zdvorilosť by som mohol byť aj vďačný.
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 5:08 am

Jáj už viem kto si veď ty si Uzumaki to je pekné zasmejem sa Takže to ti máš v sebe toho démona . Sadnem si k nemu bližšie taká mocná chakra óó krása pre moje oči a myseľ . Vieš čo docela sa nudím nechceš si ísť zabojovať ? Chcem cítiť tú mocnú chakru a zistiť ako si na tom z bojom , čítanie počká.
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 5:25 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Keďže ja už som stál, musel som hlavu zasa skloniť a pozerať sa k zemi, tak aby som na neho videl. Dôvod bol taký, že on sa posadil. To mi však problém nerobilo. Len ma to zaskočilo. Vie kto som, tak prečo ešte neodišiel, to je to, čo mi pripadalo záhadné.
Ako to, že je ešte stále tu? To je tak silný, že sa nebojí? Alebo je skôr nejakým spôsobom mimo?
Prekvapenie, ktoré vo mne teraz bolo, sa nedalo zakryť... bolo mi vidno na tvári. Prekvapená tvár sa teraz pozerala smerom na toho červenovlasého muža pri mne. Nevedel som jeho meno, ani nič o ňom. No zdá sa, že je z Konohy, ak mu napokon vysvitlo, kto som.
"Boj? So mnou?"
Spýtal som sa s prekvapením v hlase.
Ešte nikto so mnou nechcel dobrovoľne bojovať. Je to vôbec bezpečné?
"Nie som si veľmi istý, či by to bolo správne rozhodnutie."
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 5:30 am

Prosím ťa každý boj musí byť niekedy posledný nie ? zasmejem sa a vstanem Tak ideš ? Myslím to vážne poď .
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 7:39 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Postával som na mieste, pričom som si obzeral okolie. Napriek tomu, že som ho veľmi dobre poznal, kto vie, či sa niečo nezmenilo. Niečo, čo by mi mohlo pomôcť alebo uškodiť v boji.
Nič nové som však neobjavil.
Všetko po starom.
Pohľadom som sa zameral na červenovlasého muža, ktorý sa mi doteraz nepredstavil.
To je zaujímavý človek. Ešte som nikoho takého nestretol. Nikoho, kto by tak veľmi túžil bojovať so mnou... ale keď si o tak v hlave vlastne premietnem. On chce bojovať s jinchuurikim, teda s bijuu... nie so mnou.
Napriek mojim myšlienkam som sa pousmial a odložil som mangu na zem. Položil som na ňu kameň, aby mi ju náhodou vietor neodfúkol, no a keď som tak učinil, vystrel som sa. Pretože pri ukladaní kameňa som sa musel skrčiť.
"Ale varujem vás, v prípade, že sa niečo pokašle, je to na vašu zodpovednosť."
Povedal som zasa otočený na červenovlasého muža.
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 7:44 am

Zasmejem sa Hahaha mne sa stať nič nemôže ... A ináč ja som Uzumaki Yuu ... Tak čo začneme ?
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 8:02 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Nič?
Prekvapenie a otázky sa zmietali v mojich myšlienkách.
To tak celkom nechápem. Ako to, že sa mu nemôže nič stať? Videl som už veľa rôznych ninjov, ale aby sa nikomu nič nestalo... to ešte nie.
Prekvapenie z mojej tváre zmizlo.
No, uvidíme ako to myslel.
Pomalým krokom som odstúpil od svojej mangy, aby bola ďalej od boja. Nechcem, aby sa mi zničila skôr, než ju dočítam. A vlastne, aj potom by som bol rád, ak by zostala celá.
"Uzumaki Yuu... on je tiež Uzumaki?
Zasa som bol trošku znepokojený, no snažil som sa pozviechať, aby som bol v boji pokojný a nerobil žiadne hlúposti alebo zbytočnosti.
"Ak chcete, pokojne začnite."
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 8:15 am

Vytvorím pečať : Chakra Enhanced Strength a mezdi prsty si vložím ihly napustené jedom . Rozbehnem sa oproti nemu a mierim mu na telo . Tieto ihly už urobia svoje.
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 8:51 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Môj súper si vzal medzi prsty ihlice. Jeho ruka vyzerla, akoby mala na sebe drápy. Celkom zaujímavé. Samozrejme to, že sú senbony napustené jedom som ja nevedel. Nemal som to ako zistiť, a predpokladať to som taktiež nemohol, pretože som o Yuuovi nevedel takmer nič.
Moja reakcia teda bola taká, ako obyčajne. Vyhnúť sa zraneniu a pokúsiť sa o protiútok.

Prvá vec, ktorú som urobil bola, že som v rýchlosti vytiahol dva shurikeny, ktoré som hodil smerom k Yuuovi. Keďže ten utekal priamo naproti mne, musel vynaložiť viac úsilia, aby sa im včas vyhol.
Ja som však neotáľal a ihneď som prekrížil prsty na rukách, následkom čoho bolo vytvorenie niekoľkých klonov (6) v mojom blízkom okolí. Jednalo sa o techniku Kage Bunshin no Jutsu, ktorá patrila k mojim ukážkovým technikám.
Vďaka tejto technike som sa ja, originál, dokázal zamiešať s mojimi klonmi a vďaka tomu znížiť súperove šance zasiahnuť ma. Zároveň som mohol klony dobre využiť v boji, pretože sú skutočné, nie ako pri technike Bunshin no Jutsu, ktorú sa učia deti na akadémii.
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 10:15 pm

Rukami som odrazil shurikeny , keďže technika Chakra Enhanced Strength pridáva len silu mal som dorezané ruky ... Hahah klony asi o mne veľa nevieš ja som senzibil cítim chakru . Vycítim kto je originál a hodím po ňom 5 jedovatých ihiel . A potom spravím pečať : Chakra skalpel a snažím sa trafiť do rúk a nôh , tým nebude môcť veľmi ľahko robiť pečate a utekať ..
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimePi máj 04, 2012 11:39 pm

(Myslím, že by sme sa mohli dohadovať, no zastávam názor, že senzor/senzibil nedokáže rozlíšiť klona od originálu, v prípade, že sa jedná o techniku Kage Bunshin no Jutsu.
Dôvod, prečo si tom myslím je taký, že pri tejto technike užívateľ rozdelí svoju chakru rovnomerne medzi seba a klonov. Tým pádom je každý úplne rovnaký. Dokonca ani Byakugan nebol schopný poznať rozdiel.
Avšak, teraz zareagujem tak, akoby to bolo jedno, aby sme sa tu nemuseli dohadovať, pretože nie som ten typ hráča, ktorý potrebuje vyhrať za každú cenu. No napíšem PM adminom, aby sme do budúcna vedeli, ako si to predstavujú oni. Nakoniec, oni majú na svojom fóre hlavné slovo ^^)

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Napriek tomu, že som neočakával, že sa môj súper tak rýchlo zameria na moje pravé ja, môj klon reagoval tak, ako sa patrí. Jednoducho sa vrhol predomňa, čím vytvoril živý štít. Senbony, respektíve ihlice, ktoré leteli smerom na moje pravé ja teda narazili do môjho klona, ktorý sa vrhol predomňa. Následkom toho bolo, že jeden z mojich klonov bol zničený a ihlice ma nezasiahli.

Samozrejme, ja som nečakal kým na mňa Yuu zaútočí skalpelom a ihneď som sa prekotúlal do strany tak, aby som sa mu vyhol. Zároveň už som mal v ústach pripravenú techniku, na ktorú nie sú nutné ručné pečate.
Z mojich úst som na Yuua nečakane vyvrhol žabí olej.
Trénovacie priestory v Konohagakure Gamayudan-o
Zároveň, moje zvyšné klony nečakali len tak na mieste, a tiež sa dali do útoku. Každý klon hodil smerom k Yuuovi kunaie. To znamenalo, že mu čiastočne zamenili únik, keďže z jednej strany na na neho letel žabí olej (Gamayudan), no a z druhej približne 10 kunaiov rozptýlených tak, aby pokryli väčšiu plochu.
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeSo máj 05, 2012 12:23 am

Uhnem sa Žabiemu oleju a vletím do kunaiov ... A to je všetko ? zasmejem sa Pečať : Mystical Palm Technique hneď je človeku lepšie . (chakra skalpel stále mám) opäť sa k nemu rozbehnem a počas behu hádžem shurikeny.
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeSo máj 05, 2012 3:12 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Zdá sa, že je dobrý v predvídaní neočakávaných útokov. Avšak to nič nemení na veci, že som ho zasiahol kunaimi.
Vďaka tomu, že sa Yuu liečil mi poskytol čas na prípravu ďalšieho útoku. Znamenalo to asi toľko, že na svoje klony som pripevnil Kibaku Fuda, tiež známe ako výbušné lístky. Samozrejme ihneď som uskočil, aj keď som riskoval, že Yuu zasa zistí, kto z nás je originál.
Klony sa rozbehli priamo k Yuuovi, na čo jeden z nich dostal zásah shurikenmi a zmenil sa na mráčik bieleho dymu, čo znamenalo, že ho Yuu zničil. Zvyšné klony však ustáli a keďže Yuu im bežal naproti tak ako aj oni jemu, nemohlo trvať dlho aby sa stretli, na čo všetky lístky upevnené na klonoch explodovali, čo viedlo k veľkému výbuchu v Yuuovej blízkosti.

Počas tohto aktu som ja spravil pečate a sledoval celú situáciu.
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeSo máj 05, 2012 3:30 am

Výbuch bol docela silný a tak som len povedal :Hm... zlý si neni , môžeme to brať tak že si vyhral. Zasmejem sa ... A použijem techniku ktorú by som za normálnych okolností nikdy nepoužil pečať:Yin Healing Wound Destruction a postupne sa začali regenerovať moje bunky .
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeSo máj 05, 2012 11:23 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Po chvíľke, keď vánok vetra odvial dym, ktorý vznikol výbuchom výbušných lístkov, všimol som si ako sa Yuu nejakým spôsobom lieči. Netušil som, čo je to za techniku, no konečne mi docvaklo, čo je ten muž zač.
Je to lekár... už o tom niet pochýb. Používa chakra skalpel. Používa techniku určenú na liečenie, no a teraz dokonca nejakou technikou lieči sám seba.
Pousmial som sa, musel som. Iné mi nezostávalo, keď mi povedal, že som ho porazil. Avšak, neviem prečo, nebral som tie slová úplne vážne. Kto vie, či na mňa nepoužije nejaký trik, aby sa ku mne dostal a potom sa dozviem, že bok ešte stále trvá.
Samozrejme, pečate, ktoré som poskladal neboli len tak na parádu a preto som bol pripravený aj na zákerný podraz.
Návrat hore Goto down
Yuu Uzumaki
Jōnin (A-Rank)
Yuu Uzumaki


Počet príspevkov : 44
Points : 88
Join date : 01.05.2012
Age : 27

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai:
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeSo máj 05, 2012 9:47 pm

Čo ešte si nikdy nevidel Iryo ninju ? ...zasmejem sa Nie som dobrý v boji no brániť sa hádam viem ... Viacej mám rád keď bojuje niekto iný koho liečim ,to sa ani moc nenarobím Ach povzdychnem si je celkom silný dosť skoro som to vzdal ale čo už nebol to súboj na smrť . Chcel som len vidieť silu jeho chakry. No môžeš si ísť dočítať tu mangu . A ďakujem za boj .
Návrat hore Goto down
Ryner
Genin (D-Rank)
Ryner


Počet príspevkov : 3
Points : 12
Join date : 04.05.2012

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeNe máj 06, 2012 12:52 am

Lenivo som si kráčal a rozmíšlal som kde pôjdem spať ako som sa prechádzal všimol som si 2 ludi ktorých som ale ignoroval a pokračoval dalej. Po chvíli som si všimol pekný strom tak som podišiel k nemu sadol som si a opieral sa o strom. Ako som tak sedel rozmíšlal som že čo budem robiť tak som si vybral zapalovač cigaretu a zapálil som ju a začal som do seba vdychovať tie škodlivé látky. Zrazu ma chytil pekny spánok tak som cigaretu dofajčil zahasil a uložil som sa na spánok hned v paru sekundách som zaspal
Návrat hore Goto down
Arcanis
Genin (D-Rank)
Arcanis


Počet príspevkov : 2
Points : 8
Join date : 05.05.2012

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeNe máj 06, 2012 1:08 am

Přišel jsem pomalým krokem do trénovacích prostorů a pomalu se posadil na vodní hladinu
Návrat hore Goto down
Takezō
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Chuunin (C-Rank Kyuubi)
Takezō


Počet príspevkov : 18
Points : 41
Join date : 01.05.2012

Info
Ryo:
Trénovacie priestory v Konohagakure Left_bar_bleue10/10Trénovacie priestory v Konohagakure Empty_bar_bleue  (10/10)
Kekkei Genkai: -
Clan: Uzumaki

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitimeNe máj 06, 2012 7:18 am

Trénovacie priestory v Konohagakure no Sato

Ninja lekár, napokon som mal dobrý odhad, aj keď to už bolo v podstate jasno.
Pečať, ktorú som mal spravenú som rozpustil a nič sa nestalo. Predtým, než som šiel k svojej mange, som ponaťahoval.
"Žiadny problém."
Odvetil som na ďakovnú vetu červenovlasého muža, na čo som sa vybral k svojej mange. Moje tempo bolo pomalé. Dôvod bol taký, e som si všimol dvoch nových ľudí, ktorí práve prišli do mojej blízkosti, a tak som si ich obzeral.
Napokon som k tej mange prišiel. Sklonil som sa, odsunul z nej kameň, vzal mangu do ruky a prešiel k jednému z drevených stĺpov, kde som sa posadil, oprel a zasa sa začítal do mangy.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Trénovacie priestory v Konohagakure
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trénovacie priestory v Sunagakure
» Trénovacie priestory v Iwagakure

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Zenkai no Shinobi :: Textova Hra :: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: