Naruto Zenkai no Shinobi
Naruto Zenkai no Shinobi
Naruto Zenkai no Shinobi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Zenkai no Shinobi

Vítajte vo svete ninjov, kde sa všetko stáva skutočnou rozprávkou, kde ovládate postavu ako len vy chcete, vy rozhodujete o osude čím bude. Buď to ty, kto sa stane káge alebo niečím iným.
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve: 
:: Zabudli ste svoje heslo?
Top posters
Daisuke
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Yuu Uzumaki
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Yoshiro Senju
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Gina Hagane
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Amrit
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Takezō
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Aki
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
O.K.
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Ayame Mashiba
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Akasuna no Misari
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane EmptyYoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_d10Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty 
Similar topics
Posledná téma
» Lucy Uchiha
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi marec 15, 2013 9:45 am pre Yuu Uzumaki

» Čo tak to tu obnoviť ? :D
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi marec 15, 2013 8:46 am pre Anonymný

» Sídlo Uchiha klanu
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeUt jún 19, 2012 8:34 pm pre Reita

» Márnica
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeUt jún 19, 2012 8:28 pm pre Reita

» Miharu Nakashime
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePo máj 28, 2012 1:11 pm pre Takezō

» Jinchuuriki a Bijuu
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeSo máj 26, 2012 5:23 am pre saruki

» Tréningové Pole
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeNe máj 20, 2012 8:16 am pre Mister_zx

» Hisagi Kaguya
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 18, 2012 11:46 pm pre Daisuke

» Budova Raikageho
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 18, 2012 11:11 pm pre Gina Hagane

Admin Team
Head Admin - Daisuke
Zástupca Admina - Buro, O.K., Amrit
Admin - Žlté kura
Grafik - Buro
Dediny
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Konoha11
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Kiriga11
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Iwa_ba10
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Kumoga11
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Suna_b10
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Les_ba10
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Mordor11
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Zby10
Štatistiky
Je tu 41 registrovaných užívateľov.
Najnovším registrovaným užívateľom je Shavo.

Užívatelia zaslali celkom 425 príspevkov. v 136 tém

 

 Yoshiro Senju vs. Gina Hagane

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 7:38 am

Sluneční paprsky ozařují stébla trávy. Nědaleko stojí rozlehlý les, kde zvířata žijí svůj beztarostný život. Půda je celkem měkká. Moc balvanů zde nenajdeme. Místo stvořené na příjemnou procházku.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 7:49 am

Již jsem stál na jednom náhodném kameni uprostřed "louky" a čekal na protivníka.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 7:52 am

Ladným krokem jsem se toulala k louce. Nepospíchala jsem. Chtěla jsem protivníka naštvat, že jdu pozdě. Za nedlouho jsem ho viděla stát na kameni. Krok jsem ještě zpomalila a mířila jsem k němu. Nemohla jsem se dočkat, až ho začnu mučit.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 7:55 am

Nějak mi bylo fuk, že jde pomalu, jelikož jsem nikam nepospíchal.
Když byla tak blízko, abych jí viděl, z pravé ruky mi vystřelil rovný dřevěný sloup přímo na Ginu.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 7:59 am

Jak jsem tak šla k němu. Letěl na mě dřevěný sloup. Na sekundu jsem zapřemýšlela, zdali se mám sehnout nebo se nechat zasáhnout, ale nakonec jsem se sehnula. Mokuton... blesklo mi hlavou. Jen jsem se pousmála. Vypadalo to na velkou zábavu.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 8:02 am

Než jí sloup přeletěl, tak se zašpičatil na konci a zahnul přímo dolů ke Gině, ale jelikož byl už těsně nad ní předtím, tak by muselo být opravdu velmi těžké se vyhnout, jelikož je dělily jen centimetry.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 8:07 am

Koutkem oka jsem spatřila jak na mě letí ten sloup. Byl tak drzý a zohnul ho! Tak tomuhle jsem se vyhnout nemohla. Špička dřeva mi narazila do zad. Kolem jen lítaly třísky, jak se štěpil. Stihla jsem to právě v čas.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 8:17 am

Aha.. něco tvrdýho.. Pomyslel jsem, postavil se rovně a čekal.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeŠt máj 10, 2012 10:53 am

Postavila jsem se. Očividně čekal na to, co udělám. Taky bych se po tomto nehrnula dopředu. Neublíží mi mu vyhovět. Pravou nohu jsem zaryla do hlíny a rozeběhla jsem se k němu. Sevřela jsem pěst a chtěla jsem ho udeřit.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 2:53 am

Silný a úžasný teda jsem, nechci tvrdit opak, ovšem pokud na ní neplatila ani síla dřeva, nesmím dopustit, aby se střetla její pěst s mým tělem.. Zamýšlel jsem se a přitom se vyhýbal.
(Je někde poblíž i vodní zdroj?)
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 3:06 am

Vyhýbal se dost šikovně. Asi po tom, co se jeho dřevo roztříštilo, nechtěl příjít do kontaktu. Znovu jsem se ho chystala uhodit, ale opět se vyhnul. Dokončila jsem tah tím, že jsem se sehnula. Dlaň jsem položila na zem a vymrštila jsem nohu následně po tom hned druhou.


(Podzemní zdroj?)
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 3:09 am

Když se shýbla, vytáhl jsem v obrovské rychlosti kamu (taková ta kosa na řetězu), obvázal jsem Gině nohu, kterou právě vykopávala řetězem a odskočil jsem, čímž bych jí měl vymrštit do vzduchu.
(To ne, rybník, jezero, řeka, moře, cokoliv, na co si můžu stoupnout přímo.)
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 3:19 am

Sakra! blesklo mi hlavou. Vymrštil mě do vzduchu. Tak jsem se hezky proletěla. Naštěstí jsem dopadla na nohy. Řetěz jsem měla stále kolem nohy. Sehnula jsem se a řetěz jsem si omotala kolem ruky, kdyby ho napadlo znovu zatáhnout. Druhou rukou jsem si řetěz obmotávala z nohy.

(Aha, mno tak třeba jo, nevěděla jsem, kde to chceš mít.)
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 3:28 am

Když dopadla, přitáhl jsem si jí zpátky, vytáhl jsem druhou rukou meč, dal do něj chakru a sekl jsem jí do hrudi.
(btw mám pravou samuraiskou katanu a navíc ještě se zvýšenou průrazností, takže by si měla v pohodě pohrát i se sebetvrdším a odolnějším železem)
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 3:37 am

Jakmile se napřáhnul, tak jsem zvedla ruku. Ostří katany narazilo do chráničů. Kov prasknul a ostří mi zajelo do ruky. Podařilo se mi se dostat z řetězu a odskočila jsem dozadu. Ruku jsem měla ošklivě zraněnou. Naštvaně jsem se kousla do rtu.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 4:07 am

Řetěz jsem pustil a kamu odhodil. Postavil jsem se rovně a švihl mečem, chakrová vlna letěla přímo na Ganu.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 6:26 am

Švihl mečem a proti mě letěla čakrová vlna. Pomocí nahrazovací techniky jsem se od tama dostala. Poskládala jsem pečeť. V ruce mi vznikly dvě ocelové kuličky. Jednu kuličku jsem k němu hodila. Jakmile se k němu dokutálela, nechala jsem ji vybouchnout. Střípky ocely se rozletěla do všech stran. Tak nějak jsem si přála, aby ho to trefilo do hlavy, aby byl v bezvědomí.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 8:33 am

(Před nahrazovací technikou musíš napsat předem post, že jsi začala dělat pečetě, máš to v pravidlech, ale tak pro příště, teď to už takhle nech, byl by v tom zmatek.)
Když začala skládat pečetě, rychle jsem je začal skládat taky a než kulička začla praskat, přede mnou již stála obří dřevěná zeď.
Když už se kousky rozletěly, vyskočil jsem na dřevěnou zeď.
"Teď je řada na mně." prohlásil jsem s úsměvem.
"Mokuton: Daijurin no Jutsu!"
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Images?q=tbn:ANd9GcQ55MbvKHgPUnkXcU7fB3p1lflIIzk4vHR7wX76l2MDbKM_bYu2cg
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane 9k=
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Images?q=tbn:ANd9GcSCN2xoJ3pybX-3XvGOmUtAeAzbwj31WPtr9pPMa4IbTncYRGdg
Dřevěné tyče jí neustále pronásledovaly.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePi máj 11, 2012 10:14 pm

(Gomene!!)

Pronásledovaly mě dřevěné tyče. Uskakovala jsem dozadu. Už jsem od něj byla dostatečně daleko, tak nemohl vidět, co udělám. Ocelovou kuličku jsem si schovala a nechala jsem si ji napoději. Udělala jsem pečetě. "Kōton Sakusei!" zhluboka jsem se naddechla a na dřevěné tyče jsem vyplivla ocel. Ocel pokryla dřeva i zem a ztuhla. To zabránilo dalšímu rozššiřování.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeSo máj 12, 2012 3:06 am

Když byly tyče pohlceny, vytvářely se neustále nové a nové a Ginu pronásledovaly.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeSo máj 12, 2012 10:51 pm

Odrazila jsem se a odskočila jsem dozadu. Vytáhla jsem si kunaie a připevnila jsem na ně výbušný lístek. Rozeběhla jsem se proti němu. Dřevěným tyčím jsem se vyhýbala. Kunaie jsem po něm hodila. Ještě ve vzduchu jsem je nechala vybuchnout. Odrazila jsem se a katanou jsem na něj zaútočila.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeNe máj 13, 2012 7:00 am

Ok, jdeme to ukončit.
,,Mokuton: Kajukai Kōrin!"

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane 320px-Madara%27s_Flower_Technique
Po celé louce se nyní začaly tvořit obrovské keře, stromy porostlé květinami a různými bylinky. Do pár chvil (10 sekund) jsme byli v jakési džungli.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimeNe máj 13, 2012 11:43 pm

Zůstala jsem stát na místě. Občas jsem uskočila stranou, abych nespadla. "Hezké," poznamenala jsem.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Senju
Hokage (S-Rank)
Yoshiro Senju


Počet príspevkov : 30
Points : 47
Join date : 30.04.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePo máj 14, 2012 2:23 am

Z květů se začal kouřit žlutý pyl, který zahalil vše kolem Giny. Pyl by ji měl uspat hned po prvním nádechu.
Návrat hore Goto down
Gina Hagane
Jōnin (A-Rank)
Gina Hagane


Počet príspevkov : 22
Points : 37
Join date : 02.05.2012

Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitimePo máj 14, 2012 8:36 am

Stromy přestaly růst a já jsem se rozeběhla k místu, kde by měl stát. Z květů se začal uvolňovat žlutý kouř. Jako každý člověk potřebuji dýchat, tak jsem to vdechla. Cítila jsem jak mi těžknou nohy i ruce. Při dalším nášlapu jsem neudržela váhu svého těla a upadla jsem. Ještě než jsem dopadla na zem, tak jsem usnula.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yoshiro Senju vs. Gina Hagane   Yoshiro Senju vs. Gina Hagane Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Yoshiro Senju vs. Gina Hagane
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» klan Hagane - Gina Hagane
» Čtvrť Hagane

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Zenkai no Shinobi :: Aréna-
Prejdi na: